Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Deri ve Deri Ürünleri

Dericilik, derinin fiziksel ve kimyasal olarak birtakım işlemlere tabi tutulup, kullanılabilecek yani giyilebilecek hale getirilmesi sürecindeki işlemler bütünüdür. Dericilik; insanlık tarihi ile beraber gelişmeye başlamış çok eski bir sanat dalıdır. İlk başlarda estetik anlayış güdülmese de; en önemli amaç soğuktan korunmak olsa da, ilerleyen dönemlerde dericilik ve deri işlemeciliği bir zanaat olarak kabul edilmiştir. Tarihin ilk çağlarından beri insanlar dericilikle uğraşmış, onu işleyip, özelliklerini geliştirerek ve şekillendirerek; ayakkabı, terlik, elbise, çadır, kılıf, yelken vs. gibi türlü eşyalar yapmışlardır. Başlarda insanlar soğuktan korunmak için hayvanlardan elde edilen kaba postları giyim eşyası olarak kullanmışlardır.

Deri ve Deri Ürünleri ana kategorimizde birçok farklı Deri Ham madde, Deri Yarı Mamül, Deri Mamül ve Diğer Deri ve Deri Ürünleri gibi alt kategorilerimizle binlerce mağazamızın kumaş ürün yelpazesine ulaşabiliceksiniz.

Deri ve Deri Ürünleri mağazalarımızın birbirinden başarılı Deri ve Deri Ürünlerini görmenin yanında; kalitesi, garantisi ve hızlı gönderim ayrıcalıklarıyla birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir. Bu ayrıcalıklarla Tekstil Türkiye sizlere en iyi hizmeti sağlamak ve güvenli alışverişi sunmak için her zaman belirleyeci kriterleri kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.