Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Hakkımızda

Tekstil Türkiye İnsanın doğduğu andan başlayıp öldüğü ana kadar yanında olan ve hayatın her anında ihtiyaç duyulan tekstil sektörünün yenilikçi teknoloji ve dijital ortamlara adapte olmasını ve bu yönde güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı ile bir dünya markası olarak sürdürebilme ilkesiyle kendi mağazaları ve üyelerinin deneyim, tecrübe ve destekleriyle  daha iyi bir dünya yaratma konusundaki taahhüdümüzün temelini oluşturuyor.

Tekstil Türkiye 2019 yılının son çeyreğinde yapılanmaya başlamış ve şuanda Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Teknokent bünyesine katılarak çalışmalarını büyük oranda arttırmıştır.

Vizyonumuzun amacı Türkiye’de ki ilk tekstil e-Pazar yeri olarak bir marka, yenilikçi bir şirket, mağazalarının ve üyelerinin sürekli ihtiyaç duyduğu ve ihtiyaçlarını karşılayabildiği Tekstil e-Pazar yeri olmaktır. Bundan dolayı çalışmalarını inovasyon, yaratıcılık ile harmanlayıp samimiyetini ve bütün hizmetlerini değerli mağazalarına, üyelerine ve dünyaya aktarmaktır.

İnsanların Tekstil sektöründe ki en büyük ihtiyacı olan e-Ticaret ve e-Pazaryerini oluşturup yeni bir gelecek yaratarak mağazalarının, üyelerinin fikirlerini benimseyip güvenilir ve hızlı hizmet sağlamak, yazılımsal hizmetler sunmak, mağazalarımızın ve üyelerimizin talep ve beklentilerini en uygun koşullarda karşılayarak, sürekli olarak mağazalarımızın ve üyelerimizin memnuniyetini sağlayan e-Pazaryeri platformu oluşturmak

Tekstil Türkiye yenilikçi yüzüyle bütün zorlukları ve fırsatları sevinçle karşılayacak.
Şimdiden yanımızda olan herkese teşekkürler.
Tekstil Türkiye Ekibi.