Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Tekstil Ambalajları

Satış yerlerinde doldurulmak üzere tasarlanan ve bu şekilde kullanılan ürünler ve satış yerlerinde satılan ya da doldurulması tasarlanan ve bu şekilde kullanılan tek kullanımlık ürünler, ambalaj görevi görmeleri şartıyla ambalaj olarak kabul edilir. Ambalajın parçaları ve ambalajda bulunan destekleyici, yardımcı parçalar bütünleşik oldukları ambalajın parçası kabul edilir. Bir ürüne doğrudan asılan ya da takılan ve ambalaj görevi gören yardımcı parçalar o ürünün ayrılmaz bir parçası olmayıp, tüm parçaları ile birlikte kullanılıp, tüketilip, bertaraf edilmedikçe, ambalaj kabul edilir.

Tekstil Ambalajları ana kategorimizde birçok farklı Palet, Seperatör, Masura, Streç, Çember, Toka, Çuval, Kutu, Köşebent, Başlık, Poşet, Diğer Tekstil Ambalajları gibi alt kategorilerimizle binlerce mağazamızın kumaş ürün yelpazesine ulaşabiliceksiniz.

Tekstil Ambalajları mağazalarımızın birbirinden başarılı tekstil ambalajlarını görmenin yanında; kalitesi, garantisi ve hızlı gönderim ayrıcalıklarıyla birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir.

Bu ayrıcalıklarla Tekstil Türkiye sizlere en iyi hizmeti sağlamak ve güvenli alışverişi sunmak için her zaman belirleyeci kriterleri kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)